درباره ما

یاسمین نامی ماندگار در زمینه تأمین لوازم آرایشی و عطر اورجینال از برندهای روز دنیا می باشد. مجموعه یاسمین با در دست داشتن امکانات و سابقه طولانی در این امر توانسته فضای خوبی را برای مشتریان خود از جهت تأمین کالا ایجاد کند.

فروشگاه یاسمین با شعار اعتمادسازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

فروشگاه اینترنتی یاسمین ارائه دهنده برترین برندهای عطر ، ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی با کیفیت عالی و ارسال سریع عطر، ادکلن و لوازم آرایش به تمام نقاط کشور می باشد.

از خدمات فروشگاه اینترنتی یاسمین ارسال فوری و تضمین اصالت کالا و قیمت مقطوع می باشد. عطرهای نایاب و کمیاب را از فروشگاه یاسمین براحتی می توانید تهیه کنید. برای خرید از یاسمین هم بصورت آنلاین و هم از طریق تماس تلفنی و یا حتی تلگرامی می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

در سایت اینترنتی یاسمین سعی شده که کلیه اطلاعات مربوط به هر محصول چه در بخش آرایشی و چه در بخش عطر ادکلن به صورت نسبتا کاملی ثبت گردد

چشم انداز

سایت لوازم ارایشی یاسمین با هدف ارتقای توزیع لوازم ارایش باکیفیت توسط تیم مدیریتی فروشگاه آراد راه اندازی شده است.

مدیریت فروشگاه لوازم آرایشی یاسمین، با ارائه لوازم آرایشی با کیفیت و سالم به مشتریان، در گام اول توسعه خود، فروشگاه آنلاین سایت یاسمین را با هدف فراگیر شدن استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت راه اندازی کرده است.

خدمات ارسال از هر کجای ایران یکی از تسهیلاتی بوده که سایت یاسمین برای سهولت خرید مشتریان انجام داده است.

امید آن است که با پشتیبانی و حمایت شما عزیزان عرصه لوازم آرایشی با کیفیت در سراسر کشور گسترده شود تا همه هموطنان عزیز علاوه بر دریافت کالای سلامت آرایشی بتوانند از تنوع لوازم آرایشی برخوردار شوند.

در نوشتارهای بعدی و مقالات سایت شما را در جریان سایر چشم اندازهای فعالیت سایت فروشگاه لوازم آرایشی یاسمین قرار خواهیم داد.